Palmares

Club

  • 2011: gehuldigd door de gemeente Nazareth als sportclub van het jaar
  • 2014: gehuldigd door de gemeente Nazareth als sportclub van het jaar
  • 2018: gehuldigd door de gemeente Nazareth als sportploeg van het jaar (ploeg die in 2017 kampioen werd in tweede nationale)
  • 2019:Ā gehuldigd door de gemeente Nazareth als sportclub van het jaar

Competitie

Heren nationaal 1

  • Seizoen 2010-2011: Zevende in 3e nationale B
  • Seizoen 2011-2012: Promotie naar 2e nationale
  • Seizoen 2012-2013: Promotie naar 1e nationale
  • Seizoen 2013-2014: Degradatie naar 2e nationale
  • Seizoen 2014-2015: Achtste in 2e nationale
  • Seizoen 2015-2016: Zesde in 2e nationale
  • Seizoen 2016-2017: Kampioen in 2e nationale
  • Seizoen 2017-2018: Negende in 1e nationale
  • Seizoen 2018-2019: Zevende in 1e nationale
  • Seizoen 2019-2020: Vierde in 1e nationale

Heren nationaal 2

  • Seizoen 2012-2013: Vijfde in Overgangsreeks A
  • Seizoen 2013-2014: Vijfde in 4e nationale A
  • Seizoen 2014-2015: Vierde in 4e nationale A
  • Seizoen 2015-2016: Tweede in 4e nationale B + tweede in de nationale fair play stand
  • Seizoen 2016-2017: Derde in 4e nationale B
  • Seizoen 2017-2018: Kampioen in 4e nationale B
  • Seizoen 2018-2019: Kampioen in 3e nationale
  • Seizoen 2019-2020: Elfde in 2e nationale

Heren provinciaal

  • Seizoen 2008-2009: Vice-kampioen 3e provinciale A + promotie naar 2e provinciale
  • Seizoen 2009-2010: Kampioen 2e provinciale B
  • Seizoen 2010-2011: Kampioen 3e provinciale C + tweede in de provinciale fair play stand
  • Seizoen 2011-2012: Vierde in 2e provinciale A + derde in de provinciale fair play stand
  • Seizoen 2012-2013: Vice-kampioen in 2e provinciale A + promotie naar 1e provinciale
  • Seizoen 2013-2014: Zevende in 1e provinciale
  • Seizoen 2014-2015: Negende in 1e provinciale
  • Seizoen 2015-2016: Tiende in 1e provinciale
  • Seizoen 2016-2017: Tiende in 1e provinciale
  • Seizoen 2017-2018: Achtste in 1e provinciale
  • Seizoen 2018-2019: Zesde in 1e provinciale
  • Seizoen 2019-2020: Vierde in 1e provinciale

Beker van Belgiƫ

Heren nationaal 1

  • Seizoen 2010-2011: 1/8 finales (uitgeschakeld door eerstenationaler OH Drongen)
  • Seizoen 2011-2012: 1/32 finales (uitgeschakeld door vierdenationaler Ghent United)
  • Seizoen 2012-2013: 1/32 finales (uitgeschakeld door Montreal Sport Brugge)
  • Seizoen 2013-2014: 1/16 finales (uigeschakeld door Mini Rhode Merelbeke)
  • Seizoen 2014-2015: 1/32 finales (uigeschakeld door eerstenationaler MVC 't Kelderke Erwetegem)
  • Seizoen 2015-2016: 1/4 finales (uigeschakeld door eerstenationaler MVC KBC Kortemark)
  • Seizoen 2016-2017: 1/4 finales (uigeschakeld door eerstenationaler MVC KBC Kortemark)
  • Seizoen 2017-2018: 1/2 finales (uitgeschakeld door bekerwinnaar MVC Synergie Merelbeke)
  • Seizoen 2018-2019: 1/4 finales (uigeschakeld door eerstenationaler WDP Rollegem)
  • Seizoen 2019-2020: 1/32 finales (uitgeschakeld door tweedenationaler MVC Nollet Banden Aalter)

Heren nationaal 2

  • Seizoen 2012-2013: 1/32 finales (uitgeschakeld door eerstenationaler Zwart Schaap De Pinte)
  • Seizoen 2013-2014: 1/32 finales (uigeschakeld door eerstenationaler AZ '77 Maldegem)
  • Seizoen 2014-2015: geen deelname
  • Seizoen 2015-2016: 1/32 finales (uigeschakeld door derdenationaler Mini Melsen)
  • Seizoen 2016-2017: 1/16 finales (uigeschakeld door eerstenationaler MVC KBC Kortemark)
  • Seizoen 2017-2018: 1/32 finales (uitgeschakeld door Van der Aa Keukens)
  • Seizoen 2018-2019: geen deelname
  • Seizoen 2019-2020: geen deelname

Heren provinciaal

  • Seizoen 2008-2009: 1/32 finales (uitgeschakeld door eerstenationaler Shotters De Pinte)
  • Seizoen 2009-2010: 1/16 finales (uitgeschakeld door eerstenationaler PS Oostkamp)
  • Seizoen 2010-2011: 1/32 finales (in de voorronde werd derdenationaler MVZ Zedelgem uitgeschakeld, maar in de volgende ronde bleek tweedeprovincialer Synergie Merelbeke II te sterk)
  • Seizoen 2011-2012: 1/32 finales (uitgeschakeld door derdenationaler Novus Merelbeke)
  • Seizoen 2012-2013: 1/32 finales (uitgeschakeld door Domino Trappen Oudenaarde)
  • Seizoen 2013-2014: 1/32 finales (uigeschakeld door Huize Goossens Appels)
  • Seizoen 2014-2015: geen deelname
  • Seizoen 2015-2016: geen deelname
  • Seizoen 2016-2017: geen deelname
  • Seizoen 2017-2018: geen deelname
  • Seizoen 2018-2019: geen deelname
  • Seizoen 2019-2020: geen deelname

Jeugd

  • Seizoen 2009-2010: halve finale (uitgeschakeld door bekerwinnaar MVV Waregem '74)
  • Seizoen 2010-2011: 1/16 finales (uitgeschakeld door San Siro Boys Deftinge)
  • Seizoen 2011-2012: 1/8 finales (-13 uitgeschakeld door AZ '77 Maldegem) / 1/16 finales (-11 uitgeschakeld door Assenede '09)
  • Seizoen 2012-2013: 1/16 finales (-15 uitgeschakeld door FC Moeskroen) / 1/16 finales (-13 uitgeschakeld door Montreal Sport Brugge 2)
  • Seizoen 2013-2014: 1/4 finales (-20 uigeschakeld door MVV Waregem '74) / 1/8 finales (-15 uitgeschakeld door G&H Kreadance Oudenaarde) / 1/16 finales (-13 uitgeschakeld door Real Geraardsbergen) / 1/8 finales (-11 uitgeschakeld door MVC Desselgem II)
  • Seizoen 2014-2015: 1/16 finales (-17 uigeschakeld door MVC Tradecom Zwalm) / voorronde (-15I uitgeschakeld door San Siro Boys Deftinge en -15II uitgeschakeld door Opel Haeck Drongen I) / 1/16 finales (-13 uitgeschakeld door Opel Haeck Drongen)
  • Seizoen 2015-2016: 1/16 finales (-17 uigeschakeld door Mini Melsen) / voorronde (-13 uitgeschakeld door Assenede 09) / 1/16 finales (-11 uitgeschakeld door San Siro Boys Deftinge)
  • Seizoen 2016-2017: 1/4 finale (-17 uitgeschakeld door Assenede 09 I) / 1/16 finale (-13 uitgeschakeld door PS Oostkamp II) / 1/16 finale (-11I uitgeschakeld door Home Design Eernegem) / finale (-11II verloor met 2 - 5 van Home Design Eernegem)
  • Seizoen 2017-2018: 1/8 finale (-15 uitgeschakeld door Opel Haeck Drongen II) / 1/16 finale (-13I uitgeschakeld door Mini Sint-Gillis-Waas) / voorronde (-13II uitgeschakeld door MVC Aalter) / 1/8 finale (-11 uitgeschakeld door MVC The Oliver Boys Gent)
  • Seizoen 2018-2019: 1/16 finale (U15 uitgeschakeld door Mini Sint-Gillis-Waas) / 1/4 finale (U13A uitgeschakeld door Home Design Eernegem A) / halve finale (U11 uitgeschakeld door Sport & Talent Deinze)
  • Seizoen 2019-2020: 1/8 finale (U17 uitgeschakeld door Indulek Kelderke Erwetegem A) / 1/4 finale (U15 uitgeschakeld door Domino Trappen Oudenaarde A) / 1/16 finale (U13 uitgeschakeld door MVC The Oliver Boys Gent A) / 1/8 finale (U11 uitgeschakeld door Rela Geraardsbergen)